محل تبلیغات شما

موتورخانه یکپارچه بلند آذرخش AS300-5 شوفاژکار

پکیچ موتورخانه بلند آذرخش یکی از محصولات شرکت شوفاژکار است. این مدل از موتورخاننه یکپارچه آذرخش 5 پره دارد. موتورخانه آذرخش AS300-5 شوفاژکار دارای دیگ چدنی است. این دیگ به دلیل داشتن فین های بسیار زیاد در سطح پره ها، سطح حرارتی بالایی دارد. این دیگ ها از آلیاژ چدنی آتش خوار ساخته شده است. مقاومت بالا در برابر اکسید شدن و رطوبت هوا و انتقال حرارت مناسب، از ویژگی های این آلیاژ است.

به دلیل اینکه در این محصول تمامی مومات یک موتورخانه کامل وجود دارد، به آن موتورخانه می گویند. البته باید توجه داشته باشید که مشعل بنا بر نوع سوخت تامین شده در محل نصب، خریداری می شود. یکی از ویژگی های این سیستم گرمایش و موتورخانه ای پیدا کردن آسان و سریع قطعات مورد نیاز است. این ویژگی جهت تعمیرات دوره ای یا موردی از طریق شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت صنعتی شوفاژکار می باشد.

موتورخانه یکپارچه آذرخش 5 پره این قابلیت را دارد که نیازهای آب گرم مصرفی و سیستم حرارتی یک آپارتمان سه طبقه تا 4 واحد را تأمین کند.

موتورخانه آذرخش AS300-5 شوفاژکار مجهز به منبع کویل دار 160 لیتری است. از این محصول بیشتر برای محل هایی که نیاز به مقداری ذخیره آب گرم مصرفی، مانند مهدکودک ها، ویلاهایی تا مساحت 550 مترمربع و مکان هایی که به آب گرم از پیش تأمین شده دارند استفاده می شود. از دیگر خصوصیات موتورخانه یکپارچه آذرخش، می توان به اشغال فضای کم اشاره کرد. همچنین نصب و راه اندازی این محصول بسیار ساده بوده و وقت کمی از کاربر می گیرد. کیفیت و قدرت بالای قطعات یکی دیگر از مزایای پکیج موتورخانه بلند آذرخش می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

موتورخانه آذرخش شوفاژکار مدل AS300-5 ظرفیت 43700 kcal/hr

نکته حائز اهمیت در رابطه با این محصول سهولت در تعمیر و نگهداری به واسطه تعبیه مهره و ماسوره و اتصالات دنده ای جهت اتصال قطعات دستگاه می باشد. موتورخانه آذرخش AS300-5 شوفاژکار در تمامی مراحل تولید توسط واحد تضمین کیفیت از لحاظ کیفیت تولید و بهره وری تست می شود. این محصول دارای تجهیزات تضمین کارایی صحیح از جمله شیر اطمینان، شیر هواگیری و شیر یک طرفه است.

شرکت صنعتی شوفاژکار دارای گواهی مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 از کمپانی SGS سوئیس است. دیگ موتورخانه آذرخش نیز دارای استانداردهای ملی 4472 و 4473 ایران و CE اروپا می باشد. دیگ چدنی آذرخش به مدت 10 سال و مابقی اجزاء به مدت یک سال شامل گارانتی می شوند. البته در نظر داشته باشید که این گارانتی در صورت نصب و کاربری صحیح محصول، توسط نصابان مجاز شرکت می باشد.


اسپلیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی