محل تبلیغات شما

بویلر سوپر شوفاژکار S300-5 ظرفیت 43700 kcal

اگر برای گرمایش فضاها و آب گرم مصرفی در ساختمان ها به دنبال بویلری با کیفیت می گردید، بویلر سوپر S300-5 شوفاژکار ، یک گزینه مناسب برای شما است. این بویلر در دو مدل آب بندی بوشی و اورینگی عرضه می شود. این مدل از محصولات شوفاژکار، 5 پره ای می باشد. ضخامت بدنه پره دیگ، حدوداً 5 میلی متر است.

یکی از ویژگی های مهم این دیگ چدنی، قطعات سبک آن می باشد. این ویژگی باعث شده تا درب های جلو و عقب دیگ به راحتی باز شوند. کوره بزرگ و پاس های دودی که به آسانی قابل دسترس هستند، عملیات تمیز کردن و برس زدن دیگ را بسیار ساده کرده اند. بویلر سوپر S300-5 شوفاژکار به محفظه احتراق و پاس های دود و همچنین کانال های آب دسترسی دارد.

از خصوصیات مهم این محصول به جنس آن می توان اشاره کرد که از آلیاژ چدنی آتش خوار می باشد. این آلیاژ انتقال حرارت مناسبی دارد.

از ویژگی های ظاهری این محصول می توان به فضای کمی که در موتورخانه اشغال می کند اشاره کرد. نکته دیگری که باید در نظر داشت سازگار بودن دیگ با تمامی مشعل های با ظرفیت حرارتی مناسب، به دلیل شکل محفظه احتراق و پاس های دود می باشد. یک راه حل مناسب جهت مرحله ای نمودن این دیگ ها در فصول مختلف، کوپل کردن دو یا چند دستگاه از دیگ های سوپر 5-300 است. این ایده برای رسیدن به ظرفیت های حرارتی بالاتر می باشد. همچنین مصرف سوخت را هم بهینه سازی می کند.

 

بویلر سوپر شوفاژکار مدل S300-5 با ظرفیت 43700 kcal

این بویلر به دلیل ویژگی هایی که دارد می تواند در ساختمان های کوچک با متراژ مفید تا 600 مترمربع، به راحتی کل نیاز ساختمان را تامین کند. این را باید در نظر گرفت که نصب چند دستگاه بویلر سوپر S300-5 شوفاژکار متراژ مورد استفاده را افزایش می دهد. این امر از اصول بهینه سازی نیز می باشد. زیرا چند دستگاه سوخت کمتری نسبت به یک دستگاه بزرگ مصرف می کند. این دیگ پاسخ گوی ارتفاع آب تا 13 طبقه می باشد. چرا که فشار کاری آن معادل 4 اتمسفر است.

به دلیل قابلیت نصب آسان، می توان دیگ را حتی در مراحل اتمام عملیات ساختمانی در محل موتورخانه، بی آنکه دیگ صدمه ببیند، نصب کرد. این سیستم گرمایش و موتورخانه ای دارای استاندارد های اجباری 4472 و 4473، گواهی استاندارد  CE اروپا و گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 از کمپانی SGS سوئیس می باشد. گارانتی این دیگ ها به مدت 10 سال است. این گارانتی در صورت نصب صحیح، بی قید و شرط بوده و پره های آسیب دیده تعویض می شوند.


اسپلیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی