محل تبلیغات شما

بویلر شوفاژکار 7-1300 ظرفیت 494000 kcal/hr

بویلر 7-1300 شوفاژکار با راندمان بالایی که دارد، یکی از محصولات شرکت شوفاژکار است. یکی از ویژگی های مهم دیگ های 1300 این است که با اطمینان در ساختمان هایی تا ارتفاع 100 متر مورد استفاده قرار می گیرد و کشش دارد. از خصوصیات این دیگ ها باید حمل و نقل آسان محصول را در نظر گرفت.

از خصوصیات مهم این بویلر به جنس آن می توان اشاره کرد که از آلیاژ چدنی آتش خوار می باشد. این آلیاژ مزایایی از جمله داشتن مقاومت بالا در برابر اکسید شدن و انتقال حرارت مناسب دارد. همچنین در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت هوا نیز بسیار مقاوم است.

دیگ 7-1300 به صورت پره ای تولید شده است. این ویژگی موجب شده تا از طریق آسانسور قابل حمل باشد. بنابراین، خریدار کم ترین نیاز به جرثقیل جهت نصب محصول را دارد.

در بعضی مکان ها که دارای سیستم گرمایش و موتورخانه های زیرزمینی هستند، دیگ های فولادی یکپارچه دچار اشکالات اساسی می شوند. دیگ 7-1300 جایگزین مناسبی است؛ چرا که نیاز به تخریب برای ایجاد مسیر دسترسی به موتورخانه ندارد. این دیگ ها در سیکل های صنعتی فشار بالا به سادگی عمل می کنند. هدف از طراحی بویلر 7-1300 شوفاژکار دستیابی به فشار کارکرد 10 بار و دمای 105 درجه سانتی گراد است. روی این بویلر تست های مکرر تخریب در فشارهای بالا انجام شده که این تست ها عملکرد دیگ را در فشار 10 بار تضمین می کنند. برای اطمینان خاطر مشتری 16 بار فشار تست، در محل نصب در مدت زمان استاندارد صورت می گیرد تا مشتری از لحاظ مقاومت این محصول مطمئن شود.

 

بویلر شوفاژکار مدل 7-1300 ظرفیت 494000 kcal/hr

به دلیل قطعه ای بودن، در هنگام سرویس های دوره ای، می توان به تمامی قطعات دسترسی داشت. نکته حائز اهمیت در رابطه با دیگ 7-1300 این است که در سیکل های تولید سرمایش و در ژنراتور چیلرهای جذبی تک اثره نیز قابلیت کارکرد در فشار بالا را دارد. با باز کردن متعلقات دودکش از پشت می توان به سادگی و در زمان مورد نظر، این دیگ چدنی را تحت سرویس های دوره ای و زدودن ضایعات احتراق از کوره و پاس های دود قرار داد. ساختار این دیگ به گونه ای است که عملیات زدودن ضایعات احتراق بسیار راحت تر از دیگ های یکپارچه صورت می گیرد.

بویلر 7-1300 شوفاژکار دارای استاندارد های اجباری 4472 و 4473، گواهی استاندارد و گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از کمپانی SGS سوئیس است. گارانتی دیگ های 1300 شوفاژکار به مدت 10 سال است. البته این گارانتی در صورت نصب صحیح، بی قید و شرط بوده و پره های آسیب دیده تعویض می شوند. ناگفته نماند که نصب دیگ های 1300 در کلیه نقاط کشور به صورت رایگان انجام می شود.


اسپلیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی