محل تبلیغات شما

دیگ سوپر شوفاژکار 5-500 ظرفیت 124000 kcal/hr

یکی از بویلرهای با کیفیت شرکت بویلر سوپر 5-500 شوفاژکار است که عملکرد بالایی دارد. این محصول جهت تولید گرمایش در فضا و گرم کردن آب مصرفی ساختمان ها بسیار مناسب است. دیگ سوپر 5-500 در مدل آب بندی بوشی عرضه می گردد. این مدل از بویلرهای سوپر 500، 5 پره ای است.

یکی از خصوصیات مهم این بویلر، جنس آن می باشد که از آلیاژ چدنی آتش خوار ساخته شده است. این آلیاژ علاوه بر داشتن مقاومت بالا در برابر اکسید شدن، انتقال حرارت مناسبی دارد. همچنین در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت هوا نیز دوام بالایی از خود نشان می دهد.

نکته ای که باید در نظر داشت سازگار بودن دیگ با تمامی مشعل های با ظرفیت حرارتی مناسب است. این ویژگی به دلیل شکل محفظه احتراق و پاس های دود می باشد.

ضخامت بدنه پره دیگ، حدوداً 5 میلی متر می باشد. قسمت هایی که در سمت احتراق با فین های برجسته قرار گرفته، به تعداد زیاد پوشانده شده است. فشار کاری این دیگ چدنی معادل 4 اتمسفر است. به همین دلیل پاسخ گوی ارتفاع آب تا 13 طبقه می باشد. از ویژگی های ظاهری این محصول باید این ویژگی را مثال زد که فضای کمی را در موتورخانه اشغال می کند. هنگام سرویس های دوره ای بویلر سوپر 5-500 شوفاژکار باید به این ویژگی توجه کرد که قطعات این دیگ بسیار سبک می باشند. به همین دلیل درب های جلو و عقب دیگ به سادگی باز می شوند.

 

دیگ سوپر شوفاژکار مدل 5-500 با ظرفیت 124000 kcal/hr

کوره بزرگ و پاس های دودی که به سادگی قابل دسترسی می باشند، عملیات تمیز کردن دیگ را بسیار سهل ساخته اند. یک راه حل مناسب جهت مرحله ای نمودن این دیگ ها در فصول مختلف، کوپل یا هم بندی کردن دو یا چند دستگاه از بویلر سوپر 5-500 شوفاژکار می باشد. این ایده برای رسیدن به ظرفیت های حرارتی بالاتر می باشد و مصرف سوخت را نیز بهینه سازی می کند. لازم به ذکر است که این دیگ ها با سیستم های مدیریت انرژی ساختمان ها یعنی BMS سازگاری دارد.

گارانتی دیگ سوپر 5-500، در صورت نصب صحیح توسط تکنسین های مجاز شرکت، به مدت 10 سال می باشد. همچنین از نظر خدمات پس از فروش تضمین شده است. این سیستم گرمایش و موتوخانه ای به صورت پره ای تولید شده، به همین خاطر حمل و نقل دیگ توسط یک نفر به آسانی انجام می شود. به دلیل قابلیت نصب آسان، می توان دیگ را حتی در مراحل اتمام عملیات ساختمانی در محل موتورخانه بدون دشواری و بی آنکه دیگ صدمه ببیند، نصب کرد.


اسپلیت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی